Pět důvodů, proč by se o palivu E 85 mohly točit filmy

E 85, tedy bioetanol je vymazlené palivo. O jeho pozitivních vlastnostech by se neměly točit dokumenty, ale rovnou celovečerní hollywoodské trháky! Však se podívejte na náš následující výčet.

———————————————————————————————————————————————

1. S E 85 z vašeho auta uděláte závodní dragster

Bioetanol zvyšuje výkon vašeho čtyřkolového mazlíka. Už při prvním pohlazení plynu po nastartování s E 85 v nádrži tuto novou sílu pocítíte. Při jízdě si pak budete připadat jak Starsky a Hutch když honí zločince.

2. E 85 vám uspoří cash!

Platit o deset kaček na litr méně? Kdo by to nechtěl? S tímto alkoholickým palivem se za chvíli budete topit v penězích jako strýček Skrblík! Tedy vzhledem ke krizi spíše budete rádi, že jste za vodou, ale i tak… každá koruna dobrá, ne?

3. “Vytuňte” si auto s E 85

Chcete mít v motoru krabičku navíc, která je nadupaná nejmodernějšími technologiemi, která se jako mimozemšťan napojí na motor a vytvoří z něj nový, lepší druh? Pak si pořiďte přestavbový kit, se kterým budete moci jezdit na bioetanol. Uliční závody jako v Rychle a zběsile už čekají!

4. Zachraňte planetu s E 85, ať z ní není Mordor

Bioetanol vydává menší emise než klasický benzín. Takže díky němu můžete mít pocit, že zachraňujete svět před zlem jako Frodo Pytlík v Pánovi Prstenů. Snad nikdo nechce, aby to za chvíli na zemi vypadalo jak v říši zla – v Mordoru.

5. Buďte free! tankujte, kde chcete, co chcete

Oproti jiným přestavbám, jako je třeba LPG, ti u E 85 stačí jedna nádrž. Do ní můžete tankovat jak nové vymazlené palivo vyráběné například z českého cukru, tak normální benzín v případě, že nikde v okolí není žádná moderní čerpací stanice nabízející bioetanol. Zkrátka, nemusíte se nervovat stejně jako taťka Griffin.